MATTA, tuftad, monogramsignerad RE. 147 x 200 cm.

436921. MATTA, tuftad, monogramsignerad RE. 147 x 200 cm.

Abstrakt mönster i gröna toner.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 3 031