UTDRAGSSOFFA 1800-talets andra hälft.

4367617. UTDRAGSSOFFA 1800-talets andra hälft.

Bonad furu.

Sitthöjd 44
Höjd 84
Längd 194
Bredd 56.5

(cm).

Åldersrelaterat slitage, skavmärken. Klossar under ben saknas delvis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonad furu.

Sitthöjd 44
Höjd 84
Längd 194
Bredd 56.5

(cm).

Antal besök: 235