GIT GRÄNSJÖ. Rölakan, monogramsignerad. 199 x 143 cm.

4367543. GIT GRÄNSJÖ. Rölakan, monogramsignerad. 199 x 143 cm.

Brunvit.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunvit.

Bruksslitage.

Antal besök: 257