BYSTER, 2 st. gips, 1900-tal.

BYSTER, 2 st. gips, 1900-tal.
4367459. BYSTER, 2 st. gips, 1900-tal.

Bytser i form av mustachprydda män.

Bredd ca 44, Höjd 55-59 cm.

Ytsmuts, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 44, Höjd 55-59 cm.

Ytsmuts, slitage.

Antal besök: 276