SIXTEN HAAGE etsning 72/110, signerad -83.

4367123. SIXTEN HAAGE etsning 72/110, signerad -83.

"Vinglas".
Bildmått 25x20 cm.
Rammått 51x42 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vinglas".
Bildmått 25x20 cm.
Rammått 51x42 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 148