VAS Strömbergshyttan.

VAS Strömbergshyttan.
4366927. VAS Strömbergshyttan.

Signerad B1032.
Höjd 29 cm.
Diameter 7 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad B1032.
Höjd 29 cm.
Diameter 7 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 90