TRÅG, SIKT OCH SVEPASK allmoge.

4366022. TRÅG, SIKT OCH SVEPASK allmoge.

Tråget 50x30 cm.
Sikt diameter 31 cm.
Svepask diameter 30 cm.

Bruksslitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tråget 50x30 cm.
Sikt diameter 31 cm.
Svepask diameter 30 cm.

Antal besök: 199