MATSALSSKÅP, rokokostil, Alsterbro, 1900-tal.

436277. MATSALSSKÅP, rokokostil, Alsterbro, 1900-tal.

Fanerat med körsbärsträ. Skurna dekor i dörrar, hörn och krön. Ett par dörrar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor klädda i grön filt för bestick. Längd 122, bredd44, höjd 180 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 534