SOFFBORD, furu, monogramsignerad KH -73.

4361935. SOFFBORD, furu, monogramsignerad KH -73.

Längd. 95,5, bredd 65, höjd 38 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 343