BIJOUTERIER OCH KURIOSA.

BIJOUTERIER OCH KURIOSA.
4361148. BIJOUTERIER OCH KURIOSA.

Diverse föremål i blandade material och oädla metaller.

Bruksslitage.
Skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Skador kan förekomma.

Antal besök: 500