JAN HOLTRUP. "Rågfält vid Laren".

4359485. JAN HOLTRUP. "Rågfält vid Laren".

Olja på pannå, signerad.

30 x 40 cm.

Rammått: 40 x 50 cm.

Smärre ytslitage och smärre ytsmuts. I övrigt är helhetsintrycket gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå, signerad.

30 x 40 cm.

Rammått: 40 x 50 cm.

Antal besök: 255