JAN HÅFSTRÖM. Etsning.

JAN HÅFSTRÖM. Etsning.
4358838. JAN HÅFSTRÖM. Etsning.

signerad A.P 2020. 39x41 cm. Totalmått 66x57 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 323