KARL BERGMAN. Skärgårdslandskap.

4357946. KARL BERGMAN. Skärgårdslandskap.

Olja på duk, signerad.

58 x 99 cm.

Rammått: 77 x 113 cm.

Smärre ytsmuts. Helhetsintrycket är gott.

Karl Bergman (1891–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

58 x 99 cm.

Rammått: 77 x 113 cm.

Karl Bergman (1891–1965)

Antal besök: 253