TEXTILER, 1900-tal.

TEXTILER, 1900-tal.
4356890. TEXTILER, 1900-tal.

Bl.a. matta och dukar/tygbitar.

Slitage, skador, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!
4356890. TEXTILER, 1900-tal.

Antal besök: 185