IVAR AROSENIUS. De lärde och Sphinxen.

4356248. IVAR AROSENIUS. De lärde och Sphinxen.

Tuschlavering och täckvitt, 16 x 16 cm, inklusive ram 35 x 29,5 cm. Signerad och daterad IA 07.

Mindre repa i pappret.

Ivar Arosenius (1878–1909)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repa i pappret.

Ivar Arosenius (1878–1909)

Antal besök: 632