EDWARD HALD. Vas, graal, osignerad.

4356170. EDWARD HALD. Vas, graal, osignerad.

Höjd ca 18 cm.
Enligt uppgift vasen proveniens Elis Rydh gravör mästare på Orrefors.

Bruksslitage.

Edward Hald (1883–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Edward Hald (1883–1980)

Antal besök: 566