MODELLSKEPP "Carlscrona IV", 1900-talets andra hälft.

4355906. MODELLSKEPP "Carlscrona IV", 1900-talets andra hälft.

3 Master, trä och textil monterad på träsockel.

Höjd 110 cm
Bredd 105 cm.

Ytslitage, lösa delar, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110 cm
Bredd 105 cm.

Antal besök: 255