LITEN KÖKSSOFFA, ALLMOGE, TIDIGT 1800-TAL.

4354186. LITEN KÖKSSOFFA, ALLMOGE, TIDIGT 1800-TAL.

Höjd 75, längd 120, bredd 42, sitthöjd 47 cm.

Åldersslitage, färgbortfall, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 686