TIDNINGSSTÄLL, bambu, 1900-talets andra hälft.

4353954. TIDNINGSSTÄLL, bambu, 1900-talets andra hälft.

Längd 44, bredd 24, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 133