SILVERMYNT, Sverige. 1900-tal.

4353550. SILVERMYNT, Sverige. 1900-tal.

1 10 kr 1972.
1 5 kr 1935.
1 1 kr 1875 - 1942.
69 1 kr 1942 - 1968.
36 50 öre 1943 - 1961.
99 25 öre 1943 - 1961.
10 öre 1874 - 1962.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 10 kr 1972.
1 5 kr 1935.
1 1 kr 1875 - 1942.
69 1 kr 1942 - 1968.
36 50 öre 1943 - 1961.
99 25 öre 1943 - 1961.
10 öre 1874 - 1962.

Slitage.

Antal besök: 330