KOPPARKÄRL med tapp, 18/1900-tal.

4353032. KOPPARKÄRL med tapp, 18/1900-tal.

Höjd 50 cm
Bredd med tapp 57 cm.

Handtaget till tappen sitter fast, tappen lös i infästningen, nit saknas, bucklor,ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm
Bredd med tapp 57 cm.

Antal besök: 147