JOCHEN KUBLIK. Komposition.

JOCHEN KUBLIK. Komposition.
4352847. JOCHEN KUBLIK. Komposition.

Färgetsning, signerad och daterad 2004, numrerad 9/50.

39 x 14,5 cm.

Rammått: 60 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 14,5 cm.

Rammått: 60 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 151