OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, signerad.

4352741. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, signerad.

Akvarell eller gouache på papper, signerad "Kjell..." daterad 94.

38 x 28 (dagermått).

Rammått: 53 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 28 (dagermått).

Rammått: 53 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 151