OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Soldat, akvarell, monogramsignerad och daterad.

4352151. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Soldat, akvarell, monogramsignerad och daterad.

Motivyta ca 24,5 x 14,5 cmz.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivyta ca 24,5 x 14,5 cmz.

Oramad.

Antal besök: 256