ERIK JÖNSSON. olja på duk, signerad.

4352028. ERIK JÖNSSON. olja på duk, signerad.

ca 93 x 81 cm. ink. ram.

Bruksskick.

Erik Jönsson (1893–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 93 x 81 cm. ink. ram.

Bruksskick.

Erik Jönsson (1893–1950)

Antal besök: 377