DIVERSE KURIOSA.

DIVERSE KURIOSA.
4351504. DIVERSE KURIOSA.

Sepil spritkök (13x13x7 cm)
Askkopp i form av fluga, metall, längd 19 cm.
Tumstockar i trä.
Diverse kopparmynt.
Med mera.

Slitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
4351504. DIVERSE KURIOSA.

Sepil spritkök (13x13x7 cm)
Tumstockar i trä.
Diverse kopparmynt.
Med mera.

Slitage, mindre skador.

Antal besök: 227