MATSKEDAR 12 stycken silver, 1800-tal.

4350809. MATSKEDAR 12 stycken silver, 1800-tal.

Snarlika modeller.
Bland annat.
David Lönnberg (Lönberg) 1827-1836, Stockholm.
Anton Engström 1846-1850, Göteborg.

Längd ca 22 cm.
Totalvikt 757 gram.

Bruksslitage, monogram och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snarlika modeller.
Bland annat.

Längd ca 22 cm.
Totalvikt 757 gram.

Antal besök: 176