LJUSKRONA Empirestil, 1900-tal.

4350352. LJUSKRONA Empirestil, 1900-tal.

Stomme i mässing, 4 ljusarmar.

Höjd 63 cm.
Diameter 50 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm.
Diameter 50 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 351