VÄGGPENDYL C. L. Malmsjö & Co, 1900-talets första hälft.

4350318. VÄGGPENDYL C. L. Malmsjö & Co, 1900-talets första hälft.

Förgylld rikt skuren dekor med bland annat facklor och bockhuvud.

Höjd 92
Bredd 50

(cm).

Några färgbortfall, i övrigt mindre ytslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92
Bredd 50

(cm).

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 284