SUBWOOFER Canton Plus C, Sent 1900-tal.

4349349. SUBWOOFER Canton Plus C, Sent 1900-tal.

Passiv med 10" element.

Höjd 37
Bredd 34
Djup 35

(cm).

Mindre ytslitage, ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Passiv med 10" element.

Höjd 37
Bredd 34
Djup 35

(cm).

Antal besök: 314