KONSERTGITARR, Levin, 1947.

KONSERTGITARR, Levin, 1947.
4349239. KONSERTGITARR, Levin, 1947.

I väska. Gitarr längd ca 103 cm. Case längd ca 115 cm.

Repor o slagmärken. Ingen funktionsgaranti lämnas. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 759