RULLBORD, "Strajk", Tomas Jelinek, IKEA, 1970-tal.

4348983. RULLBORD, "Strajk", Tomas Jelinek, IKEA, 1970-tal.

På hjul. Stomme av kromad metall, tidningskorg av canvastyg. Två hyllplan med betsad trä,
Längd 66, bredd 62, Höjd 54 cm.

Bruksslitage, repor, märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 407