LJUSSTAKAR, mässing, märkt "Grand Hotel", nr: 39, Skultuna Bruk. 1800-talets mitt.

434872. LJUSSTAKAR, mässing, märkt "Grand Hotel", nr: 39, Skultuna Bruk. 1800-talets mitt.

Höjd 21 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Anlupning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Antal besök: 2 757