BRÄNNVINSFLASKOR 2 stycken.

BRÄNNVINSFLASKOR 2 stycken.
4340398. BRÄNNVINSFLASKOR 2 stycken.

En 1900-tal höjd 19 cm.
Den andra 1800-tal med text "Mustiga droppar ger lustiga kroppar", höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

En 1900-tal höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 198