ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

4340320. ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

4 draglådor med mappar, längd 42,5, djup 68,5, höjd 145,5 cm.

Slitage, repor, stötmärken, skada/lös listdel medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 338