MONICA BERTILSSON. Matta, röllakan, monogramsignerad MB.

4339417. MONICA BERTILSSON. Matta, röllakan, monogramsignerad MB.

Ca 151 x 91 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 151 x 91 cm.

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 335