SPETSGLAS, 1700-tal.

SPETSGLAS, 1700-tal.
4339034. SPETSGLAS, 1700-tal.

Höjd: ca 12 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.
Se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!
4339034. SPETSGLAS, 1700-tal.

Höjd: ca 12 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.
Se foton.

Antal besök: 256