BORDSSPEGEL, smide, 1900-talets senare del.

4338637. BORDSSPEGEL, smide, 1900-talets senare del.

Krön med fågel.
Höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krön med fågel.
Höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 128