BARSTOLAR 1 par, 2000-tal.

BARSTOLAR 1 par, 2000-tal.
4338052. BARSTOLAR 1 par, 2000-tal.

Kromade stommar på tulpanfot. sits och rygg klädda med svart konstskinn. Höj- och sänkbara.

Sitthöjd ca 54-77
Höjd ca 90-113
Bredd 47

(cm per styck)

(cm per styck.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 54-77
Höjd ca 90-113
Bredd 47

(cm per styck)

(cm per styck.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 221