SALTKAR OCH STRÖARE olika material.

4338045. SALTKAR OCH STRÖARE olika material.

Höjd 10 cm och lägre.
Längd 9 cm och mindre.

Bruksslitage.
Porslinsströarena med smånagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm och lägre.
Längd 9 cm och mindre.

Bruksslitage.

Antal besök: 196