LAMPFOT glas och metall, 1900-tal.

4337890. LAMPFOT glas och metall, 1900-tal.

Höjd 41 cm.
Foten 13x13 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.
Foten 13x13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 162