KARMSTOL Swedish Modern, 1940-tal.

4337695. KARMSTOL Swedish Modern, 1940-tal.

Stomme fanerad med alm, läderklädsel.

Sitthöjd 46
Höjd 97
Bredd 67

(cm).

Omklädd sittdyna, klädsel med slitage och fläckar. stomme med skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 46
Höjd 97
Bredd 67

(cm).

Antal besök: 413