POTTSKÅP, bemålad furu, 18/1900-tal.

4337325. POTTSKÅP, bemålad furu, 18/1900-tal.

Längd 43, djup 39, höjd 85 cm.

Slitage, repor, märken, färgbortfall, lås kärvar, lock skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 232