BORDSLAMPA, Asea, modell E 1176, 1900-talets mitt.

4337290. BORDSLAMPA, Asea, modell E 1176, 1900-talets mitt.

Mässing och lackerad metall.
Höjd ca 40 cm.

Bruksslitage.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing och lackerad metall.
Höjd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 112