OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, monogramsignerad.

4337025. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, monogramsignerad.

Stadsbild. Ramens mått ca 37x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålet finns i Linköping, Sverige

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
TH12
Antal besök: 12

Andra intressanta föremål