OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, monogramsignerad.

4337025. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, monogramsignerad.

Stadsbild. Ramens mått ca 37x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
TH12
Antal besök: 98