SERVERINGSVAGN, Englesson.

SERVERINGSVAGN, Englesson.
4336161. SERVERINGSVAGN, Englesson.

Kromat och förgyllt stål, glashyllplan. Längd 70, bredd 45, höjd 71 cm.

Bruksslitage, smärre repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 245