SIDOBOARD/SKÄNK, barockstil.

SIDOBOARD/SKÄNK, barockstil.
4335868. SIDOBOARD/SKÄNK, barockstil.

Höjd ca 69 cm.
Längd ca 121 cm.
Bredd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Saknas nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 69 cm.
Längd ca 121 cm.
Bredd ca 48 cm.

Antal besök: 189