ERIC SIGFRID PERSSON. Soffa, ur serien "Flytande Design" 1970-tal.

4335693. ERIC SIGFRID PERSSON. Soffa, ur serien "Flytande Design" 1970-tal.

Fyrsits. Stomme i aluminium, svart skinnklädsel.

Sitthöjd 39
Höjd 80
Längd 255
Bredd 71

(cm).

Bruksslitage, skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 39
Höjd 80
Längd 255
Bredd 71

(cm).

Bruksslitage, skavmärken.

Antal besök: 477