EINAR PERSSON litografi 75/300, signerad.

4329854. EINAR PERSSON litografi 75/300, signerad.

"Strömsbro".
Bildmått 16x50 cm.
Rammått 31x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Strömsbro".
Bildmått 16x50 cm.
Rammått 31x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 139